| Item Length | 36.06 mm (1.42″) |
|---|---|
| Male ORB | 50.8 mm (2.00″) |
| Body Hex | 69.8 mm (2.75″) |
| Fitting Type | Straight Hex Plug |
Eaton Weatherhead® 2″ Male ORB, Steel Straight Thread, Hex Head Plug (7237X32)
$32.17
Out of stock
Additional information
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 8.1 × 8.1 cm |
| Bin Location | 00096014 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 7237X32 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.