| Flange Size | 50.8 mm (2.00″) |
|---|---|
| Hole Diameter | 20.57 mm (0.81″) |
| Conversion | SAE to SAE |
| Adapter Type | Split Flange Kits |
Kit Masters® 2.50″ Exposed, 3/8" Thread, GoldTop Stud Kit, For Fan Clutch (250SK)
$21.54
Parker Chelsea® PTO Stud Kit (328170-8X)
$118.45
Eaton Weatherhead® 2″ Split Flange Kit, Code-62 Crimp Hose Fitting (SFK62-32)
$152.82
Out of stock
Additional information
| Weight | 7.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 16 cm |
| Bin Location | 00093094 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | SFK62-32 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.