Specification
| Item Length | 66.54 mm (2.62″) |
|---|---|
| Tube O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Flange Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Pressure | Code 61 – 3000 PSI |
| Material | Carbon Steel |
$17.67
Out of stock
| Item Length | 66.54 mm (2.62″) |
|---|---|
| Tube O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Flange Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Pressure | Code 61 – 3000 PSI |
| Material | Carbon Steel |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 3.7 × 3.7 cm |
| Bin Location | 00093101 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 50012 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.