| Item Length | 61.9 mm (2.44″) |
|---|---|
| Hose Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Male DIN Rigid | 22 mm (0.86″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/4″ Hose x 22mm Male DIN 24° Light Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (12Z-22A)
$50.41
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 3.8 × 3.8 cm |
| Bin Location | 00097094 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 12Z-22A |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.