Specification
| Item Length | 33.3 mm (1.312″) |
|---|---|
| Male Tube O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Pipe Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Adapter Type | 90-Degree Elbow |
1″ MJIC x 1" Male ORB, Flare-Twin Fitting, 90-Deg. Elbow Adapter, Steel (900802)
$11.66
Brennan 3/4″ Barb x 1-1/16″ Male Adj. ORB, 90-Deg. Elbow, Steel (4601-12-12-NWO)
$16.26
$11.65
2 in stock
| Item Length | 33.3 mm (1.312″) |
|---|---|
| Male Tube O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Pipe Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Adapter Type | 90-Degree Elbow |
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 5.2 × 3.6 cm |
| Bin Location | 00093051 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 4405X12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.