| Item Length | 66.5 mm (2.62″) |
|---|---|
| Hose I.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Female Swivel | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/4″ Hose Size x 3/4″ Female Pipe Swivel NPSM, Z-Series Crimp Hose Fitting (12Z-062)
$51.67
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 3.6 × 3.6 cm |
| Bin Location | 00097023 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 12Z-062 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.