| Item Length | 56.1 mm (2.21″) |
|---|---|
| Tube O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Male Pipe | 12.7 mm (0.50″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
1/2" Female Swivel x 3/8" Male NPT, Swivel Adapter, Steel (S3520-8C)
$0.25
Adaptall 1/4″ MJIC x L06 Female Swivel, Straight Adapter (9022-04-L06-12)
$21.31
Eaton Weatherhead® 3/4″ Tube x 1/2″ NPT, Female 37-Deg. JIC Swivel to Male Adapter (9100X12X8)
$13.32
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 3.2 × 3.2 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 9100X12X8 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.