| Item Length | 65.02 mm (2.56″) |
|---|---|
| Hose I.D | 15.8 mm (0.625″) |
| Male Pipe | 12.7 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 5/8″ Hose Size x 3/4″ Male Pipe Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (10Z-112)
$29.37
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00097015 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 10Z-112 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.