| Item Length | 69.3 mm (2.73″) |
|---|---|
| Hose Size | 15.8 mm (0.625″) |
| Male Rigid | 15.8 mm (0.625″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 5/8″ Hose Size x 5/8″ Male 37° Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (10Z-510)
$25.28
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00097061 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 10Z-510 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.