| Item Length | 49.0 mm (1.93″) |
|---|---|
| Hose I.D | 9.52 mm (0.375″) |
| Tube Size | 9.52 mm (0.375″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/8″ Hose I.D x 3/8″ Male Pipe Rigid, E-Series Crimp (06E-106)
$7.45
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 4 cm |
| Bin Location | 00096101 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 06E-106 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.