| Item Length | 57.4 mm (2.26″) |
|---|---|
| Hose Size | 15.8 mm (0.625″) |
| Male Rigid | 15.8 mm (0.625″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 5/8″ Hose Size x 5/8″ FOR-SEAL ORS Male Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (10Z-E70)
$40.77
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00097072 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 10Z-E70 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.