| Item Length | 59.4 mm (2.34″) |
|---|---|
| Hose Size | 15.8 mm (0.625″) |
| Male O-Ring | 15.8 mm (0.625″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 5/8″ Hose Size x 5/8″ Male ORB Straight Thread, Z-Series Crimp Hose Fitting (10Z-P10)
$35.94
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00097046 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 10Z-P10 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.