| Flange Size | 38.10 mm (1.50″) |
|---|---|
| Hole Diameter | 13.46 mm (0.53″) |
| Conversion | SAE to SAE |
| Adapter Type | Split Flange Kits |
Eaton Weatherhead® SFK-24 / CODE-61, Crimp Hose Fitting Split Flange Kit, Steel
$27.45
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 14 cm |
| Bin Location | 00093091 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | SFK-24 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.