| Voltage Rating | 14V |
|---|---|
| Wattage | 3W |
| Shape | G4-1/2 |
| Lamp Type | Incandescent |
| Base Type | Bayonet (BA9s) |
| Rated Life | 500 Hrs. |
Eiko® 14V 3W G4-1/2 – Miniature Bulb, BA9s Base Type, Incandescent (57)
$0.75
12 in stock
Only 12 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 1.5 × 1.3 cm |
| Bin Location | A10011 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 57 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.