| Voltage Rating | 14V |
|---|---|
| Wattage | 3W |
| Shape | T3.25 Shape |
| Lamp Type | Incandescent |
| Base Type | Printed Circuit |
| Rated Life | 4000 Hrs. |
Eiko® 14V 3W G4-1/2 – Miniature Bulb, BA9s Base Type, Incandescent (57)
$0.75
GE® 120V 3W T2-1/2 – Miniature Bulb, Miniature Bayonet BA9s (120MB)
$4.71
14V 2.66W T3-1/4 Shape – Miniature Bulb, Printed Circuit Base, Incandescent (PC161)
$2.79
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.7 × 2.1 × 2.7 cm |
| Bin Location | A01016 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | PC161 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.