| Voltage Rating | 12.8V |
|---|---|
| Wattage | 27W |
| Shape | S8 Shape |
| Lamp Type | Incandescent |
| Base Type | Plastic Wedge |
| Rated Life | 1200 Hrs. |
Eiko® 12.8V 27W S8 – Miniature Bulb, Plastic Wedge Base, Amber (3157NA)
$4.93
43 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 2.7 × 2.7 cm |
| Bin Location | A10013 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 3157NA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.