| Voltage Rating | 14V |
|---|---|
| Wattage | 4W |
| Shape | T3-1/4 |
| Lamp Type | Incandescent |
| Base Type | Mini Wedge |
| Rated Life | 2500 Hrs. |
GE® 14V 4W T3-1/4 – Miniature Bulb, Wedge Base Type, Amber (194NA)
$2.38
30 in stock
Less than 30 items left!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.3 × 1.1 × 1.1 cm |
| Bin Location | A10011 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 194NA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.