| Voltage Rating | 13.5V |
|---|---|
| Wattage | 9W |
| Shape | T5 Shape |
| Lamp Type | Incandescent |
| Base Type | Mini Wedge |
| Rated Life | 1200 Hrs. |
GE® 13.5V 9W T5 Shape – Miniature Bulb, Mini Wedge Base W2.1×9.5d, Clear (904)
$1.75
24 in stock
Less than 24 items left!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.3 × 1.7 × 3.3 cm |
| Bin Location | A10013 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 904 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.