Specification
| Voltage | 1.5V DC |
|---|---|
| Battery Size | A76 |
| Drain Type | High Drain |
| Nominal Capacity | 150 mAh |
| Shelf Life | 3 yrs. |
| System | Alkaline |
$11.34
Out of stock
| Voltage | 1.5V DC |
|---|---|
| Battery Size | A76 |
| Drain Type | High Drain |
| Nominal Capacity | 150 mAh |
| Shelf Life | 3 yrs. |
| System | Alkaline |
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 4.5 × 1 cm |
| Bin Location | END01094 |
| brand/supplier | |
| color | Gray, Red |
| Qty. |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.