Specification
| Class | Alkaline |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Operating Temp | -18°C to 55°C |
| Designation | IEC-6LF22 ANSI-1604A |
| Shelf Life | 5 yrs at 21°C |
| Terminal | Miniature Snap |
$3.68
Out of stock
| Class | Alkaline |
|---|---|
| Voltage | 9V |
| Operating Temp | -18°C to 55°C |
| Designation | IEC-6LF22 ANSI-1604A |
| Shelf Life | 5 yrs at 21°C |
| Terminal | Miniature Snap |
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 1.6 × 5 cm |
| Bin Location | END01094 |
| brand/supplier | |
| color | Black, Gray |
| Qty. |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.