| Extended Height | 27.94 cm (11.0″) |
|---|---|
| Compressed Height | 9.90 cm (3.90″) |
| Top Plate Width | 22.86 cm (9.00″) |
| Piston Width | 20.77 cm (8.18″) |
Firestone® 20.75″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9092)
$470.50
Firestone® 10″ Extended Height, 7.87″ BCR, Air Spring, Sleeve Style (W02-358-7109)
$97.46
Firestone® 11.00″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9622)
$236.63
Out of stock
Additional information
| Weight | 11.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 36 cm |
| Bin Location | ABR-13 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9622 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.