| Extended Height | 33.7 cm (13.3″) |
|---|---|
| Compressed Height | 9.65 cm (3.80″) |
| Top Plate Width | 22.8 cm (9.00″) |
| Application | Kenworth K303… |
Firestone® 20.75″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9092)
$470.50
Firestone® 10″ Extended Height, 7.87″ BCR, Air Spring, Sleeve Style (W02-358-7109)
$97.46
Firestone® 13.30″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9422)
$138.43
Out of stock
Additional information
| Weight | 10.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 38 cm |
| Bin Location | ABR-15 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9422 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.