| Extended Height | 45.21 cm (17.8″) |
|---|---|
| Compressed Height | 14.2 cm (5.60″) |
| Top Plate Width | 26.4 cm (10.4″) |
| Application | Ridewell 1001… |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
Firestone® 22.0″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9663)
$257.25
Firestone® 17.80″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-8723)
$518.29
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 16.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 32 cm |
| Bin Location | ABR-3 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-8723 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.