| Extended Height | 45.4 cm (17.9″) |
|---|---|
| Compressed Height | 14.2 cm (5.60″) |
| Top Plate Width | 26.4 cm (10.4″) |
| Application | Ridewell 1001… |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
Firestone® 22.0″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9663)
$257.25
Firestone® 17.90″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-8782)
$384.38
Out of stock
Additional information
| Weight | 16.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 30 cm |
| Bin Location | ABR-5 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-8782 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.