| Extended Height | 54.8 cm (21.6″) |
|---|---|
| Compressed Height | 16.5 cm (6.50″) |
| Top Plate Width | 22.8 cm (9.00″) |
| Application | Holland (New… |
Firestone® 20.75″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9092)
$470.50
Firestone® 10″ Extended Height, 7.87″ BCR, Air Spring, Sleeve Style (W02-358-7109)
$97.46
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 15.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 47 cm |
| Bin Location | ABR-15 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9921 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.