| Extended Height | 55.1 cm (21.7″) |
|---|---|
| Compressed Height | 21.3 cm (8.40″) |
| Top Plate Width | 28.7 cm (11.3″) |
| Application | Holland (Ne… |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 25.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 11.5 × 12 cm |
| Bin Location | ABR-8 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9144 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.