| Extended Height | 55.88 cm (22.0″) |
|---|---|
| Compressed Height | 15.24 cm (6.00″) |
| Top Plate Width | 22.86 cm (9.00″) |
| Application | Navistar 16700… |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
Firestone® 22.0″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9371)
$256.35
Out of stock
Additional information
| Weight | 17.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 46 cm |
| Bin Location | ABR-11 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9371 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.