| Extended Height | 20.59 cm (8.11″) |
|---|---|
| Compressed Height | 6.09 cm (2.40″) |
| Bet. Clamp Ring | 26.5 cm (10.4″) |
| Logo Style | Yellow Color |
| Application | Freightliner… |
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
Sampa SP 559580-KP, Air Spring, Rolling Lobe – Composite Type w/ Plastic Piston (AB9580)
$219.61
Firestone® 8.11″ Ext. Height, 10.43″ BCR, Air Spring, Sleeve Style (W02-358-7215)
$88.50
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W02-358-7215 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.