| Largest O.D | 174 mm (6.84″) |
|---|---|
| Largest End I.D | 107 mm (4.23″) |
| Height | 421 mm (16.58″) |
| Filter Type | Primary Filter |
Fleetguard® Primary Air Filter, Magnum (AF954M)
$156.62
Fleetguard® Primary Air Filter, Radial Seal (AF25384)
$79.50
Fleetguard® Air Filter, Primary (AF1735K)
$72.50
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 5.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 44 cm |
| Bin Location | SC106 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF1735K |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.