| Overall Length | 100.5 mm (3.96″) |
|---|---|
| Outlet Connection | 9.804 mm (0.38″) |
| Inlet Connection | 9.804 mm (0.38″) |
| Largest Housing O.D | 50.74 mm (1.99″) |
Paccar® Fuel/Water Separator Element (K37-1004)
$103.73
Cummins Onan® Fuel Filter (149-1914-05)
$67.76
Fleetguard® Fuel Filter, In-Line (FF149)
$8.36
13 in stock
Only 13 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 13 cm |
| Bin Location | 00023420 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF149 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.