| Overall Length | 193.5 mm (7.62″) |
|---|---|
| Largest O.D | 105.6 mm (4.16″) |
| Largest End I.D | 20.57 mm (0.81″) |
Fleetguard® Fuel Filter, Primary Spin-On (FF172)
$22.64
Paccar® Fuel/Water Separator Element (K37-1004)
$103.73
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS20173)
$66.92
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 20 cm |
| Bin Location | 00024310 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS20173 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.