| Overall Length | 178.8 mm (7.04″) |
|---|---|
| Largest O.D | 106.9 mm (4.21″) |
| End-1 I.D | 16.76 mm (0.66″) |
| End-2 O.D | 106.9 mm (4.21″) |
| Media Type | StrataPore Media |
Fleetguard® Fuel Filter, Primary Spin-On (FF172)
$22.64
Paccar® Fuel/Water Separator Element (K37-1004)
$103.73
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19764)
$341.64
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 19 cm |
| Bin Location | 00024415 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19764 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.