| Overall Length | 253.4 mm (9.98″) |
|---|---|
| Largest O.D | 91.18 mm (3.59″) |
| Gasket O.D | 101.0 mm (3.98″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5690)
$18.50
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19947)
$120.28
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19843)
$39.56
6 in stock
Only 6 items left in stock!
Additional information
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 20 cm |
| Bin Location | 00024320 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19843 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.