| Inner Diameter | 31.75 mm (1.25″) |
|---|---|
| Outside Diameter | 39.87 mm (1.57″) |
| Leg Length | 152.4 mm (6.00″) |
| Reinforcement | 3-Layers / 3-Ply |
| Hose Type | 90-Degree Elbow |
FlexFab 4"-4.5″ I.D, 7″ Long, 4-Ply Silicone, Charge Air Connector – CAC Hot Side Hose (7866)
$179.43
FlexFab 2″ I.D x 6″ Length, 3-Ply Silicone 90-Degree Hose Elbow, Blue (7884-200)
$107.62
FlexFab 1.25″ I.D x 6″ Length, 3-Ply Silicone 90-Deg. Hose Elbow, Blue Body (7884-125)
$84.26
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 5 cm |
| Bin Location | BRC-2 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| Part # | 7884-125 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.