Specification
| Width | 9.500 cm (3.740″) |
|---|---|
| Height | 38.10 cm (15.00″) |
| Head Material | Brass Head |
| Discharge Range | 2.50 m Range |
$60.38
1 in stock
| Width | 9.500 cm (3.740″) |
|---|---|
| Height | 38.10 cm (15.00″) |
| Head Material | Brass Head |
| Discharge Range | 2.50 m Range |
| Weight | 6.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 9.8 × 10 cm |
| Bin Location | D1-04 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Tools and Safety |
| Part # | 046-0078-8 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.