Specification
| Height | 34.92 cm (13.75″) |
|---|---|
| Diameter | 8.255 cm (3.250″) |
| ULC Rating | 1-A:10-B:C |
| Discharge Time | 8-12 seconds |
$59.28
Out of stock
| Height | 34.92 cm (13.75″) |
|---|---|
| Diameter | 8.255 cm (3.250″) |
| ULC Rating | 1-A:10-B:C |
| Discharge Time | 8-12 seconds |
| Weight | 5.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 11 × 11 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Tools and Safety |
| Part # | 466296 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.