| Effective Length | 1636 mm (64.44″) |
|---|---|
| Outside Circumference | 1651 mm (65.00″) |
| Top Width | 35 mm (1.367″) |
| Construction | EPDM, Polyester Cord |
| Belt Type | V-Ribbed, Heavy-Duty |
Gates® Fleetrunner 64.4″ Length, Micro-V Heavy-Duty Serpentine Belt (K100643HD)
$67.64
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 15 × 4 cm |
| Bin Location | BRE-2 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Belts |
| Part # | K100643HD |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.