Specification
| Outer Diameter | 74 mm (2.913″) |
|---|---|
| Bore Inside Diameter | 30 mm (1.181″) |
| No. Of Pulleys | 1-Pulley |
| Contact Surface | Smooth/Backside |
$235.52
Out of stock
| Outer Diameter | 74 mm (2.913″) |
|---|---|
| Bore Inside Diameter | 30 mm (1.181″) |
| No. Of Pulleys | 1-Pulley |
| Contact Surface | Smooth/Backside |
| Weight | 4.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11.5 × 9.5 cm |
| Bin Location | 00030105 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Engine Parts |
| Part # | 38622 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.