| Hose I.D | 0.375″ (9.5 mm) |
|---|---|
| Item Length | 5.75″ (146.0 mm) |
| Cut Off | 2.95″ (74.9 mm) |
| Fitting Type | Hydraulic Coupling |
Gates® G20350-2020 Hydraulic Coupling, Code 62 O-Ring Flange Heavy, Straight
$99.57
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 8 cm |
| Bin Location | 00096093 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | G20350-2020 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.