| Light Type | Halogen Bulbs |
|---|---|
| Current Rating | 12.8V / 65W |
| Connector | 3-Contact Lugs |
| Beam Type | High and Low |
Eiko® 12.8V 65/35W High-Low Headlamp, Halogen Sealed Beam – Clear (H6054)
$33.38
Automann® 12V 65W, 9005XS/HB3A Hella Halogen Capsuler, Clear (571.H9005XSHE)
$28.25
GE® Nighthawk 7″ Round Sealed Beam Automotive Headlight Bulb (H6024NH)
$63.98
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 12 cm |
| Bin Location | 00036405 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | H6024NH |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.