| Min. Height | 24.13 cm (9.50″) |
|---|---|
| Max. Height | 57.91 cm (22.8″) |
| Top Plate C to C | 15.75 cm (6.20″) |
| Top Plate Dia. | 22.86 cm (9.00″) |
Automann® 5.5" C to C, 16.7" Max. Height, Air Spring – Rolling Lobe, Fits International (AB1DK23I-9567)
$254.92
Firestone® 17.80″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-8740)
$318.25
Goodyear® 6.2″ C to C, 22.8″ Max. Height, Air Spring Rolling Lobe, Parallel Alignment (1R12-576)
$393.30
Out of stock
Additional information
| Weight | 19.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 32 × 32 cm |
| Bin Location | ABR-16 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | 1R12-576 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.