| Wire Length | 254 mm (10.0″) |
|---|---|
| Plug Side One | .180″ Male Bullet |
| Plug Side Two | Straight Male Pin |
| Wire Gauge | 14-GA GPT Wire |
Grote® 9″ Long, 18-GA GPT Wire, Straight 3-Wire Two Light Y Adapter Pigtail (66813)
$18.99
Navistar International® Pigtail Harness Light Cable Assembly (483240C91)
$61.25
Grote® 10″ Long, 2-Wire / 14-GA GPT Wire, Stop Tail Turn Plug-In Pigtail (66842)
$9.20
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 66842 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.