Specification
| Height | 2.900″ |
|---|---|
| Amperage | 0.5-Amp |
| Voltage | 12/24V |
| Decibel Level | 107 dB |
| Standards | SAE J994 |
$86.25
2 in stock
| Height | 2.900″ |
|---|---|
| Amperage | 0.5-Amp |
| Voltage | 12/24V |
| Decibel Level | 107 dB |
| Standards | SAE J994 |
| Weight | 0.97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8.5 × 5.5 cm |
| Bin Location | A01027 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Safety |
| Part # | 73090 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.