Specification
| Height | 2.900″ |
|---|---|
| Amperage | 13-Amp |
| Voltage | 12/24V |
| Decibel Level | 97 dB |
| Standards | SAE J994 |
Kysor® Low Water Alarm Shutdown Kit (9030-13403-01)
$483.50
Grote® 107dB Medium Duty Back Up Alarm, Surface Mount, Glass Filled Nylon (73090)
$86.25
$34.72
6 in stock
| Height | 2.900″ |
|---|---|
| Amperage | 13-Amp |
| Voltage | 12/24V |
| Decibel Level | 97 dB |
| Standards | SAE J994 |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.4 × 4.7 × 9.2 cm |
| Bin Location | A01027 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Safety |
| Part # | 73040 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.