| Wire Length | 279.4 mm (11.0″) |
|---|---|
| Plug Side One | Ring Terminal |
| Plug Side Two | Straight Male Pin |
| Wire Gauge | 18-GA GPT Wire |
Grote® 9″ Long, 18-GA GPT Wire, Straight 3-Wire Two Light Y Adapter Pigtail (66813)
$18.99
Grote® 11.5″ Length, 18-GA GPT Wire, S/T/T 3-Wire Plug-In Pigtail, For Female Pin Lights (67000)
$3.44
Grote® 11″ Length, 18-GA GPT Wire, S/T/T Plug-In Pigtail, For Male Pin Lights (67002)
$4.52
7 in stock
Only 7 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036212 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 67002 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.