| Wire Length | 292.1 mm (11.5″) |
|---|---|
| Plug Side One | Ring Terminal |
| Plug Side Two | Straight PL-3 |
| Wire Gauge | 18-GA GPT Wire |
Truck-Lite® 4″ Length, 16-GA GPT Wire, PL-10 Female – Marker Clearance Plug (93745)
$7.49
Freightliner® Fog Light Wiring Harness (A06-40684-001)
$25.56
Grote® 11.5″ Length, 18-GA GPT Wire, S/T/T 3-Wire Plug-In Pigtail, For Female Pin Lights (67000)
$3.44
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 9 × 9 cm |
| Bin Location | 00036212 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 67000 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.