| Wire Length | 292.1 mm (11.5″) |
|---|---|
| Plug Side One | Blunt Cut/Ring |
| Plug Side Two | Straight PL-3 |
| Wire Gauge | 18-GA GPT Wire |
Grote® 18″ Long, 3-Wire / 14-GA GPT Wire, Stop Turn Tail Plug-In Pigtail (66844)
$10.44
Grote® 9″ Long, 18-GA GPT Wire, Straight 3-Wire Two Light Y Adapter Pigtail (66813)
$18.99
Grote® 11.5″ Length, 18-GA GPT Wire Type, 2-Wire Plug-In Pigtail, For Female Pin Lights (67010)
$2.81
4 in stock
Only 4 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.7 × 8.9 × 1.3 cm |
| Bin Location | 00036215 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 67010 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.