Specification
| Current Rating | 12V / .07A-.5A |
|---|---|
| Mounting | Grommet/Bracket |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® 4″ Zinc Die-Cast Double-Face Light, Double Contact – Amber Lens (53023)
$34.87
Truck-Lite® Oval LED Stop Turn Tail Light, PL-3, Grommet Mount – Red Lens (6050)
$35.50
$30.82
2 in stock
| Current Rating | 12V / .07A-.5A |
|---|---|
| Mounting | Grommet/Bracket |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 17 cm |
| Bin Location | 00035105 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G4502 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.