Specification
| Current Rating | 12V / .59A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Pedestal Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Zinc Alloy |
Truck-Lite® Dual-Face Turn Signal Pedestal Incandescent Light, 2 Bulb Red/Yellow Lens (4800)
$144.74
$34.87
2 in stock
| Current Rating | 12V / .59A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Pedestal Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Zinc Alloy |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 6.9 × 2.3 cm |
| Bin Location | 00035203 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 53023 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.