Specification
| Current Rating | 12V / .59A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Polycarbonate |
Grote® 12V Narrow-Rail Clearance Marker Rectangular Light – Red Lens (45172)
$15.28
Freightliner® Turn Switch Indicator Light (06-22309-007)
$55.82
$15.50
1 in stock
| Current Rating | 12V / .59A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Polycarbonate |
| Weight | 0.47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 13.2 × 13.2 cm |
| Bin Location | 00035201 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 50852 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.